Vykuřovadlo – Dračí krev

Kód: 10954
149 Kč
Skladem
Temně rudá, tajemná, ohromně očišťující. Tahle pryskyřice má pověst jednoho z nejsilnějších vykuřovadel už z dob antických a kdo rád historické povídačky, dračí krev je vděčným tématem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Temně rudá, tajemná, ohromně očišťující. Tahle pryskyřice má pověst jednoho z nejsilnějších vykuřovadel už z dob antických a kdo rád historické povídačky, dračí krev je vděčným tématem.  Pochází z různých botanicky rozličných stromů a získává se nejrůznějšími způsoby. My nabízíme pryskyřici kadidlovníku a esenciálního oleje z dračince, která má temně rudou barvu a voní po koření. I proto ji lidé využívají jako barvivo, léčivo a kadidlo. Praví se, že když přidáte kousek dračí krve do jiné byliny, automaticky tím zesílíte její účinek. Vykuřovadlo se tak často používá s bílou šalvějí, protože dohromady tvoří silnou bylinkovou a mírně sladkou vůni, která dokáže léčit.  Ve středověku se dračí krev využívala při exorcismu a k očištění od těch nejhorších a nejtemnějších negativních energií. Pro očistu ji můžete užít i dnes, ale hodí se i na vytvoření zamilované atmosféry. Zároveň po ní sáhněte, když potřebujete uzemnit nebo navodit magickou atmosféru. Mystická vůně totiž pracuje velmi rychle, a tak se po zapálení hned rozleje po místnosti i ve vašem srdci.

Použití 

Stačí opravdu malé množství, které nasypete na rozžhavený uhlík a necháte ho doutnat do vyhoření. Na rituál se vám bude hodit kovová nádobka. Vykuřovat ale můžete i bez uhlíku. Nasypte hrudky na alobal, ten položte na aromalampu a vnímejte sladkou vůni a novou energii.  VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK Dračí krev využívejte pouze na vykuřování a skladujte ji v suchu a chladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Daemonorops Draco
Váha: 10 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: