Vykuřovadlo – Bílá šalvěj

Kód: 10232
129 Kč
Skladem
Šalvěj, posvátná bylina šamanů, je očistná rostlina, která dokáže odehnat negativní energie, bakterie i viry. Zaujala vás? Seznamte se s ní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šalvěj, posvátná bylina šamanů, je očistná rostlina, která dokáže odehnat negativní energie, bakterie i viry. Zaujala vás? Seznamte se s ní. Vykuřovací svazek bílé šalvěje pochází z USA a severozápadního Mexika. Ze základu je bylina vždy sušená a váže se do speciálních vykuřovacích snopků. V nich ji najdete i v naší mydlárně. Jde o praktické balení, které lépe hoří a drží pohromadě silnou vůni. Salvia apiana provoní celou místnost i menší byt. Její svěží kafrovitá a bylinková vůně se řadí mezi posvátné, odpradávna ji totiž využívali pro očistné a ochranné rituály, které měly odhánět negativní energie. Šalvěj dokáže osvěžit vzduch a zároveň ulevit při nachlazení, ucpaném nosu nebo od nemocí s dýchacími cestami. Svazek listů má podle starých indiánů silné dezinfekční účinky.

Použití

Zapálený svazek umístěte do speciální nádobky jako je kadidelnice či kovová miska. Nechte ho hořet mírným plamínkem, dokud nezačne svazek doutnat. Takto ho můžete nechat po celou dobu meditace či vykuřování. VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK
  • Svazek skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční paprsky a dosah dětí.
  • Během hoření ho nenechávejte bez dozoru a používejte jej pouze na vykuřování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Bursera Graveolens
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: