Esenciální olej Kadidlo (olibanum)

Kód: 116
230 Kč
Skladem
Víte, že by vám teď bodla silná očista? Pociťte balzamickou vůni kadidla a vyčarujte si při meditaci sebevědomí a odežeňte nahromaděný stres.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% esenciální olej Kadidlo, 5 ml

Složení: Boswellia Serrata Oil, Limonene*.  * - přírodního původu

Původ

Kadidlo bylo pravděpodobně nejdůležitější ingrediencí sloužící k vykuřování v celé historii a hrálo značnou roli v náboženském a domácím životě starých Egypťanů, Babyloňanů, Peršanů, Židů, Řeků a Římanů. Kadidlo bylo podáno jako dar nově narozenému Ježíši a v lidé si ho cenili jako drahokamů.  Esenciální olej získáváme parovodní destilací zlatavé pryskyřice kadidlovníku.

Ač se to tak nezdá, kadidlo je vůně vzácná. Proto ji nabízíme jen v 5ml skleněném balení, které však hravě zažene nespavost, neklid i nepokoj. 

Blahodárné účinky na tělo

Kadidlo, s jeho výjimečnými vlastnostmi, může být cenným spojencem v péči o dýchací cesty a uvolnění těla a mysli. Tato pryskyřice může být zvláště užitečná pro ty, kteří trpí bronchitidou a astmatem, zejména pokud jsou tyto obtíže spojeny s nervovým vypětím. Kadidlo může pomoci uvolnit dýchací cesty, usnadnit vykašlávání a prohloubit dýchání. Jeho účinky mohou být užitečné pro ty, kteří trpí bronchitidou a astmatem. Kadidlo může pomoci uvolnit dýchací cesty, usnadnit vykašlávání a prohloubit dýchání. Jeho účinky mohou být užitečné pro ty, kteří trpí bronchitidou a astmatem. Tato pryskyřice má potenciál posílit imunitní systém, zvláště je-li ohrožený nervovou depresí.

Kadidlo není jen vonnou látkou pro rituály, ale také přírodním lékem, který může přinést úlevu a podporu tělu a mysli v náročných časech. Dopřejte si jeho prospěšné účinky a užijte si klidnější dýchání a uvolnění.

Blahodárné účinky na duši

Kadidlo, nebo-li olibanum je jedním z nejlepších olejů na problémy nervového původu. Využívá se pro náboženské obřady, meditaci a vy ho možná znáte z vonných tyčinek, které si zapalujete, když potřebujete navodit klidnou atmosféru, chcete odpočívat a zahnat pracovní shon.  Mírně nasládlá, očistná a kadidlová vůně s citrusovými podtóny umí vytvořit pohodu a prolnout reálný svět s duchovním. Má silný čisticí efekt pro duši i tělo. Odplavuje totiž svalové napětí, ale i stres. Aromaterapie s kadidlem vytváří pokoj v duši, a přestože si ji lidé pojí s poklidnou atmosférou, umí navodit i povznesenou náladu. Při meditacích tak díky kadidlu přichází jakési vyrovnání a pocit, že je vše tak, jak má být.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje.  Na masáže dekoltu doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

 

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 0.038 kg
Ingredience: Kadidlo / Olibánum
Objem: 5 ml
Štítky: Kadidlo, Lucia Ernestová, Esenciálny olej
Výtvarník: Lucie Ernestová
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LJ Avatar autora | 26.1.2024
Plně splnil mé očekávání, pomáhá mi při astmatu. Po chvilce vynikne vůně, na kterou jsme zvyklí z kostela, ale olej vydává jemnější a přitom sytou vůni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: