Vykuřovadlo – Kadidlo štěstí

Kód: 10162
169 Kč
Skladem
Štěstí je jen muška… Zlatá. Ovšem pro každého z nás je představa o štěstí jiná, proto si ho vytvoříte sami ve své mysli, k čemuž vám pomůže podpůrná aromaterapie s ušlechtile voňavou směsí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štěstí je jen muška… Zlatá. Ovšem pro každého z nás je představa o štěstí jiná, proto si ho vytvoříte sami ve své mysli, k čemuž vám pomůže podpůrná aromaterapie s ušlechtile voňavou směsí. Speciální směs z vybraných kadidel a sladkého santalového dřeva pomáhá rozvíjet dlouhotrvající pocit vnitřního štěstí a radosti. Správně načasovaná aromaterapie podporuje i hojnost a blahobyt. A jak je to možné?  Při vykuřování dochází ke spojení vašeho vnitřního já s vaší schránkou, do toho přichází zklidnění mysli a chvíle pro hluboké ponoření do svého nitra. A tady, jen ve vašem intimním prostoru, se učíte nalézat životní realitu a spokojenost se současnou situací. Tohle zpomalení a zvolnění vás dovede ke zjištění, že přítomnost a radosti z maličkostí jsou taky vzácné… No a zbytek necháme na vás a vašem rituálu s balzámovou vůní kadidla a sladkým dřívkem.

Použití

Krůčkem ke štěstí bude jen zapálení vykuřovací směsi na kovové misce. Nemusíte mít ani uhlík. Nebo směs nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  Náš tip: Pro rychlejší navození pocitu štěstí se oddejte aromaterapii každý večer před usnutím a uvidíte, že za pár dní k vám zlatá muška doletí. A s ní i síla, prosperita a radost z přítomného okamžiku. VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK Směsi lze zapalovat samostatně na misce a bez uhlíku. Skladujte směs v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: