Vykuřovadlo – Dračí krev

149

Temně rudá, tajemná, ohromně očišťující. Tahle pryskyřice má pověst jednoho z nejsilnějších vykuřovadel už z dob antických a kdo rád historické povídačky, dračí krev je vděčným tématem. 

  

Temně rudá, tajemná, ohromně očišťující. Tahle pryskyřice má pověst jednoho z nejsilnějších vykuřovadel už z dob antických a kdo rád historické povídačky, dračí krev je vděčným tématem. 

Pochází z různých botanicky rozličných stromů a získává se nejrůznějšími způsoby. My nabízíme pryskyřici kadidlovníku a esenciálního oleje z dračince, která má temně rudou barvu a voní po koření. I proto ji lidé využívají jako barvivo, léčivo a kadidlo. Praví se, že když přidáte kousek dračí krve do jiné byliny, automaticky tím zesílíte její účinek. Vykuřovadlo se tak často používá s bílou šalvějí, protože dohromady tvoří silnou bylinkovou a mírně sladkou vůni, která dokáže léčit. 

Ve středověku se dračí krev využívala při exorcismu a k očištění od těch nejhorších a nejtemnějších negativních energií. Pro očistu ji můžete užít i dnes, ale hodí se i na vytvoření zamilované atmosféry. Zároveň po ní sáhněte, když potřebujete uzemnit nebo navodit magickou atmosféru. Mystická vůně totiž pracuje velmi rychle, a tak se po zapálení hned rozleje po místnosti i ve vašem srdci.

Použití 

Stačí opravdu malé množství, které nasypete na rozžhavený uhlík a necháte ho doutnat do vyhoření. Na rituál se vám bude hodit kovová nádobka. Vykuřovat ale můžete i bez uhlíku. Nasypte hrudky na alobal, ten položte na aromalampu a vnímejte sladkou vůni a novou energii. 

VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK

Dračí krev využívejte pouze na vykuřování a skladujte ji v suchu a chladu.

Hmotnost 0,02 kg

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Vykuřovadlo – Dračí krev“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie: Štítky: ,
Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.