Vykuřovadlo – Kadidlo

Kód: 10156
77 Kč
Skladem
Cítíte, že by vám teď bodla silná očista? Pociťte balzamickou vůni kadidla a vyčarujte si při meditaci sebevědomí a odežeňte nahromaděný stres.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cítíte, že by vám teď bodla silná očista? Pociťte balzamickou vůni kadidla a vyčarujte si při meditaci sebevědomí a odežeňte nahromaděný stres. V 20g balení objevíte zlatavou pryskyřici kadidlovníku, latinsky Boswellia Carterii. Také se nazývá olibanum, ale zajímavější je samotné použití. Kadidlo je totiž skvělé pro náboženské obřady, meditaci a vy ho možná znáte z vonných tyčinek, které si zapalujete, když potřebujete navodit klidnou atmosféru, chcete odpočívat a zahnat pracovní shon. Mírně nasládlá, očistná a kadidlová vůně s citrusovými podtóny umí vytvořit pohodu a prolnout reálný svět s duchovním. Má silný čisticí efekt pro duši i tělo. Odplavuje totiž svalové napětí, ale i stres. Aromaterapie s kadidlem vytváří pokoj v duši, a přestože si ji lidé pojí s poklidnou atmosférou, umí navodit i povznesenou náladu. Při meditacích tak díky kadidlu přichází jakési vyrovnání a pocit, že je vše tak, jak má být. O kadidlu se dokonce mluví i v Bibli, údajně bylo jedním ze tří darů, které obdržel Ježíšek od mudrců. A doložený původ kadidla sahá až do Etiopie.

Použití

Nasypejte malé množství kamínků na rozpálený uhlík, který taky nabízíme, a nechte pryskyřici pracovat do úplného dohoření. Jistě vás zajímá, do čeho ten uhlík umístit… Nejlepší na to jsou speciální kadidelnice nebo větší aromalampy či kovové misky. Nebo vykuřovadlo nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  NÁŠ TIP: Kadidlo je skvělé pro očistný účinek těla, duše, ale i vaší sbírky talismanů a kamenů, které máte třeba na nočním stolku a nosíte je při sobě nebo je využíváte na harmonizaci čaker při meditaci. Zkrátka a dobře, dým kadidla očistí i drahé kameny. VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK:
  • Pryskyřici používejte pouze na vykuřování.
  • Skladujte ji v suchu, chladu a mimo dosah dětských ruček.  
  • Při aromaterapii nenechávejte žhnoucí uhlík bez dozoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Boswellia Carterii
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: