Vykuřovadlo – Myrha

Kód: 10160
67 Kč
Skladem
Uzemnit, léčit a zklidnit umí i vykuřovadla. Vždyť jde o léty prověřené nástroje a lidé je využívají už od starověku. Tehdy hráli roli v magii, ale my dnes víme, že dokážou zahnat negativní energii a pomoci zdraví. Tahle voňavá záležitost navíc přináší klidné spaní. Přesvědčte se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uzemnit, léčit a zklidnit umí i vykuřovadla. Vždyť jde o léty prověřené nástroje a lidé je využívají už od starověku. Tehdy hráli roli v magii, ale my dnes víme, že dokážou zahnat negativní energii a pomoci zdraví. Tahle voňavá záležitost navíc přináší klidné spaní. Přesvědčte se. Commiphora Abysinica chrání, očišťuje, uzemňuje a léčí. Ta naše pochází ze Somálska, konkrétně ze stromu myrhovníku a patří k těm nejstarším pryskyřicím, které lze využívat. Když ji zapálíte, ucítíte dřevitou, lehce nahořklou, ale příjemně kořenitou vůni, co má grády. Dokáže totiž léčit i při nachlazení, uvolňuje dýchání zatížené rýmou nebo psychikou. Vytváří ideální podmínky pro usínání a klidný spánek. A pokud nechcete jen podřimovat, můžete si pomocí myrhy navodit i lehce spirituální atmosféru vhodnou pro meditaci nebo rozjímání. Myrha vyjadřuje ženský princip a odkazuje k ženskosti. Hodí se tak pro soukromé chvilky, kdy chce být žena sama se sebou.

Použití

Pro navození příjemné a lehké atmosféry rozdělejte 20g balíček, nasypte malé množství na rozpálený uhlík ( jakmile bude mít lehce šedou barvu), nechte směs doutnat, dokud sama nevyhoří. Nebo vykuřovadlo nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  Náš tip: Myrha dokáže vyvolat pocity bezpečí, proto ji můžete využít i při osobních rituálech nebo pro očistu a dobytí svých drahých kamenů. VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK
  • Skladujte myrhu v suchu, chladu a mimo dosah dětí.
  • Používejte ji pouze na své rituály a vykuřování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Commiphora Abysinica
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: