Citron

150

Cítíte potřebu detoxu a energie na školu, děti nebo pracovní projekty? Všechno vám půjde jak po másle, když ucítíte i svěží citrusovou vůni, která povzbudí tělo a mysl, pročistí organismus, posílí lymfu i vyplavování nečistot z těla a roztočí vše tak, že začnete doslova s čistým štítem.

  

Ve Středomoří se stal citron široce známým jako univerzální lék, zvláště na případy spojené s toxicitou a infekcí. Své místo si našel i mezi nejsilnějšími přírodními repelenty.

Léčivé účinky na tělo

Je jedním z nejúčinnějších olejů při čištění a detoxikaci. Prospívá při obezitě, celulitidě, vysokém obsahu cholesterolu v krvi a arterioskleróze. Pomáhá odstraňovat močové a žlučové kameny. Odstraňuje horkost a škodlivé látky z překrvených a přepracovaných jater. Zlepšuje cirkulaci krve a pevnost cév, takže poslouží i při léčbě kapilár, křečových žil, hemeroidů a krvácivosti z nosu. Mírní bolesti hlavy a využijete ho i na péči o mastnou a problematickou pleť s akné.

Léčivé účinky na duši

Zostřuje soustředění vědomí, čistí a pozvedá intelekt, uklidňuje, ulehčuje a osvěžuje. Rozptyluje zmatek a mírní starosti. Rozptýlením a ochlazením emociálního zmatku a pochybností vyvolá větší víru a jistotu.

Použití

Voňavá terapie vyžaduje 3 až 5 kapek do difuzéru. Ten rozvoní místnost a duše pookřeje. Na koupel stačí 5 až 10 kapek, které smícháte s nosným olejem, přidáte do vody a spláchnete všechno vyčerpání. Na masáž zad i problematických partií postačí váš oblíbený olej, do kterého přidáte až 5 kapek esence. Tuto kůru podpoříte i krémy, do kterých lze citron taktéž přimíchat.

Původ

Olej získáváme z kůry plodů středomořského, asijského či amerického citroníku kyselého, a to šetrným lisováním za studena.

 

Citron je fototoxický. Vyhněte se proto přímému slunečnímu záření a soláriu 12 hodin po aplikaci.

Hmotnost 0,045 kg
Ingredience

Citron

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

10 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Citron“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.