Cedr

135

Co jiného na krizi než vůni z horského a statného stromu, který dorůstá do ohromné výšky. Má silné kořeny jako borovice a sladce výraznou až kafrovitou vůni.

(Hodnocení: 1)
  

Cedr patří do spodních tónů, často se využívá jako fixátor parfémů a má silné účinky, kterými dokáže harmonizovat duši při těch nejtemnějších myšlenkách a obavách. 

Léčivé účinky na tělo

Cedr má silné sedativní a antiseptické účinky. Používá se při zánětech močového měchýře, močových cest a při infekcích dýchacích orgánů jako je bronchitida a kašel. Je vhodný na utišení bolestí v dolní části zad a při břišních křečích s opakujícími se průjmy. 

Vedle toho se hodí na lymfatické masáže, zejména na celulitidu nebo otoky.

Cedr využijete i v péči o mastnou pokožku a na zánětlivé akné. 

Léčivé účinky na duši

Balzamická vůně pomáhá utišit psychické vypětí, harmonizuje duši a dodává jí neochvějnou sílu v dobách krize. Stabilizuje vědomou mysl a pomáhá odolávat náhlým událostem a silným emocím. Posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku, dodává jistotu a pomáhá při problémech s koncentrací.

Použití

Nakapejte 3 až 5 kapek esence do vody v aromalampě či do difuzéru, pohodlně se usaďte a inhalujte. Zkrátka si to udělejte pěkné. 

Původ

Původní libanonský cedr sloužil po staletí ke stavbě chrámů, lodí a paláců na celém Středním východě. Byl symbolem hojnosti, plodnosti a duchovní síly. My ho získáváme parovodní destilací cedrového dřeva a věříme v jeho moc. 

Nedoporučujeme esenci v těhotenství a u dětí do 2 let.

Hmotnost 0,045 kg
Ingredience

Cedr

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

10 ml

  1. Honza

    Velmi zajímavá vůně. Doporučuji studentům před zkouškami a těm, kteří potřebují dodat odvahu a jistotu.

Přidat recenzi

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.