Vykuřovadlo – Palo Santo

Kód: 10168
119 Kč
Skladem
Kokosově sladká, něžná a příjemná vůně dřevěného špalíčku vykouzlí klidný pocit, že je vše v naprostém pořádku. Palo Santo totiž umí potlačit stres, napětí a přivodit dokonalý okamžik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokosově sladká, něžná a příjemná vůně dřevěného špalíčku vykouzlí klidný pocit, že je vše v naprostém pořádku. Palo Santo totiž umí potlačit stres, napětí a přivodit dokonalý okamžik. Bursera Graveolens je dřívko, které pochází z rodu Březule, což je tropický strom v Peru, Karibiku nebo Mexiku. Tohle svaté dřívko podporuje kreativitu a přináší uklidnění. Potlačuje stres, napětí a působí protizánětlivě. Tak si to vše rozvedeme. Mýtický strom, ze kterého dřívko pochází, prý roste do dokonalosti, ovívá přítomné nebeskou vůní a přináší pocit klidu. A pozor, jeho větve se nesmí řezat, proto se vám do rukou dostane opravdu vzácný špalíček, malý kousek štěstí, který je sebraný ze země a má opojně balzámovou, nasládlou vůni, které podlehnout všichni, co rádi meditují a chtějí se alespoň na chvilku odtrhnout od uspěchaného světa. Jeho mystické účinky jsou silně očišťující a působí jak na vaši auru, tak na prostor a negativní energii okolo vás. Dřívko je proto jako stvořené pro relaxaci nebo jen k podpoření spirituální atmosféry a zvýšení intuice. Dokáže harmonizovat a naplnit vás pozitivní náladou, kreativitou a radostnou energií. Zahání totiž nejrůznější chmury, bolístky a vyvažuje emoční balanc. A jak dosáhnout vyrovnaných pocitů?

Použití

V balení najdete několik kousků dřívek, ale vám bude k meditaci stačit jedno, které může vydržet i měsíce. Zapalte dřívko a nechte hořet jeho konec. Po chvilce ho sfoukněte a nechte doutnat. Špalíček vložte do skleněné či keramické nádoby, kadidelnice nebo na kovovou misku. VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK
  • Při hoření nenechávejte dřívko bez dozoru.
  • Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.
  • Dřívko používejte pouze na vykuřování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Bursera Graveolens
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: