Vykuřovadlo – Borovice

Kód: 10166
79 Kč
Skladem
Majestátné stromy, z nichž vám nabízíme i tradiční esenciální olej, jsou od pradávna posvátné. Zrcadlí se v nich síla, proto pokud postrádáte sebedůvěru, sebevědomí a oporu, vyzkoušejte aromaterapii s borovicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Majestátné stromy, z nichž vám nabízíme i tradiční esenciální olej, jsou od pradávna posvátné. Zrcadlí se v nich síla, proto pokud postrádáte sebedůvěru, sebevědomí a oporu, vyzkoušejte aromaterapii s borovicí. Pine Rosin symbolizuje houževnatost a její pryskyřice se využívá na nejrůznější bolístky. Lesní až dřevitá vůně usnadňuje dýchání a přináší úlevu ucpanému nosu. Ničí choroboplodné zárodky a posiluje činnost plic. Dopřeje vám pocit vitality a aktivuje samoléčebné procesy. Působí antisepticky a vedle toho umí navodit i pocity klidu, radosti a svobody. Očišťuje totiž prostor, ale i tělo a ducha, proto budete mít v její přítomnosti pocity míru a oprostíte se od všedních starostí. Borovicová aromaterapie rozptyluje melancholii, tiší smutek a přináší pocity bezpečí. Zároveň dokáže povzbudit vaše sebevědomí a důvěru ve vlastní tvorbu.

Použití

Pro očištění mysli nebo prostoru vám postačí malé množství borovice, tu vhoďte na rozpálený do šeda zbarvený uhlík a nechte ji doutnat až do vyhoření. Nebo borovici nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK Skladujte borovici v suchu, chladu a mimo dosah dětí. Používejte jen pro aromaterapeutické účely při vykuřování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Pine Rosin
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: