Vykuřovadlo – Benzoe Siam

Kód: 10158
157 Kč
Skladem
Tušíte, že vy na aromaterapii potřebujete něco speciálního a jen tak nějaká pryskyřice vám nevoní? Vsaďte na Benzoe Siam. Jde o jednu z nejatraktivnějších vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tušíte, že vy na aromaterapii potřebujete něco speciálního a jen tak nějaká pryskyřice vám nevoní? Vsaďte na Benzoe Siam. Jde o jednu z nejatraktivnějších vůní. Styrax tonkinense je pryskyřice siamská a pochází ze sturače. Což je rod, který pojí 130 druhů stromů i keřů ze subtropického až tropického pásma na severní polokouli. Vás ale zajímá, jaké má účinky... Sladká a příjemně hřejivá vůně, kterou si třeba vybavíte z chrámů a památek, přináší především klid na duši. Mírní psychické vypětí a uvolňuje mysl. A není divu, voní totiž jako vanilkový balzám a třeba vám učaruje už její barva nebo tvar. Každopádně při aromaterapii si vychutnáte nejen vůni, ale hlavně relax. Benzoe totiž zpomaluje chod nekonečných myšlenek a lechtá spíše smysly. Otevírá srdce lásce, proto je vhodná pro partnerskou meditaci nebo masáž. Učí milovat a vyvolává pocit romantiky, ochrany a bezpečí. Zároveň pomáhá, když se vyrovnáváte se smutkem.

Použití

Nasypejte malou hrstku hrudek na kovovou misku, posaďte ji na rozžhavený uhlík a začněte s meditací. Tahle troška vám postačí na delší meditaci, vůně se bude uvolňovat postupně až do úplného vyhoření a v místnosti vám vydrží tak dlouho. Dokud ji prostě nevyženete otevřeným oknem. Nebo vykuřovadlo nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK
  • Skladujte pryskyřici v suchu, chladu a mimo dosah dětských paciček.
  • Směs využívejte pouze na vykuřování.
  • Využijete i pro očistu drahých kamenů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Ingredience: Styrax Tonkinense
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: