Vykuřovadlo – Balzám na duši

Kód: 10164
169 Kč
Skladem
Kdyby tak šlo duši pohladit. Ukonejšit bolístky, vyrovnat emoce a zahojit srdce. Kouzlit neumíme, zato vám poradíme balzám na duši, speciální vykuřovací směs, která dělá divy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdyby tak šlo duši pohladit. Ukonejšit bolístky, vyrovnat emoce a zahojit srdce. Kouzlit neumíme, zato vám poradíme balzám na duši, speciální vykuřovací směs, která dělá divy. Možná se budete divit, ale tahle kouzelná směs má léčivý účinek na emoční stránku. Její sladká a sympatická vůně vás zahřeje až u srdce, vytvoří pocit tepla, domova a zaplaví vás láskou. Co však odplaví, je únava, smutek, stres, zklamání a nejrůznější zranění. Směs totiž harmonizuje tam, kde má. Projasňuje vnímání a tiší stýskání. Díky vykuřování touto směsí pocítíte sladké vanilkové tóny toluánského balzámu, vzácnou benzoe, levanduli, cedr, svěží pomerančovou kůru a další bylinky, které vás ochrání před návalem negativity.

Použití

Zapalte voňavou směs v kovové misce, vezměte ji do místnosti a zabouchněte stres a ostatní lidi za dveřmi. Teď to bude jen o vás, vůni a vaší energii. Nebo směs nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje.  VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK
  • Nenechávejte směs hořet bez dozoru.
  • Využívejte ji pouze pro účel vykuřování.
  • Skladujte ji v suchu, chladu a tam, kam dětská ruka nedosáhne.
  • Při meditaci si vypněte mobil a buďte chvíli sami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg
Váha: 20 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: