Esenciální olej Tea tree (čajovník)

Kód: 136
190 Kč
Skladem
Chcete mít doma a na cestách přírodní antibiotikum? Sáhněte po tea tree, které by mělo patřit do každé domácí apotéky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% esenciální olej Tea tree, 10 ml

Složení: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene*.  * - přírodního původu

Původ

Olej se získává parovodní destilací listů houževnatého stromu vyskytujícího se na nehostinných místech severní Austrálie.

S infekcí si poradí raz dva. Ducha pozvedá jedna báseň a na deprese je to ďábel. Zkrátka jde o jedno z nejsilnějších netoxických přírodních antibiotik bez dráždivých účinků a mezi esenciálními oleji má jen velmi málo rivalů. 

Blahodárné účinky na tělo

Tea tree olej je výrazně antibiotický a účinný proti bakteriálním, virovým a plísňovým onemocněním. Lze jej aplikovat nejen k ničení choroboplodných zárodků, ale i k prevenci návratu infekce. Olej lze s úspěchem použít na infekce zahrnující nachlazení, chřipku a zánět průdušek, zánět ucha, kandidózu a střevní virózu, zánět močového měchýře, vaginální infekce a plísňové kožní infekce. Může být používán k posílení imunitního systému, při chronické letargii, mělkém dýchání, bušení srdce a špatném krevního oběhu.

Blahodárné účinky na duši

Silice posiluje mysl, pozvedá ducha a zvyšuje jistotu a odolnost. Je zvlášť vhodná pro subtilní jedince zápasící s pocity obětování a osudovosti a trpící depresemi a chronicky postiženým zdravím.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek.  Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence.

Silici je možné na pokožku nanášet neředěnou.

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 0.045 kg
Ingredience: Tea tree
Objem: 10 ml
Štítky: Tea tree, Lucia Ernestová, Esenciálny olej
Výtvarník: Lucie Ernestová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: