Sada olejů na unavené svaly

Kód: 11601
625 Kč
Skladem
Natáhli jste si na túře svaly a ty volají po masáži? Sada na výrobu přírodního masážního oleje, který můžete nosit na výlety, mazat se jím po fitku nebo v práci, až si budete myslet, že neuděláte ani dřep u vyhazování sedliny z kávovaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní masážní olej: To nejlepší, co můžete dát namoženým svalům Natáhli jste si na túře svaly a ty volají po masáži? Dáme vám tip, jak si vyrobit přírodní masážní olej, který můžete nosit na výlety, mazat se jím po fitku nebo v práci, až si budete myslet, že neuděláte ani dřep u vyhazování sedliny z kávovaru. Vyrobte si přírodní masážní olej, který vaše svaly je dokonale rozvolní a uleví jim od potíží.

Potřebujete jen:

  • 100 ml mandlového oleje
  • 40 kapek eukalyptu
  • 30 kapek rozmarýnu

Mandlový olej

obsahuje vitamíny A, E, F, minerály jako draslík, vápník a hořčík, nenasycené mastné kyseliny, a protože vzniká lisováním za studena, tyto významné složky v něm zůstávají. Olej pak pomáhá na spálenou kůži, odřeniny, drobné ranky nebo vyrážku.

Nejjemnější a jednodruhový mandlový olej dodá citlivé pleti vyváženou péči a hodí se i pro ty nejmenší. My ho doporučujeme na masáže celého těla, ale on je skvělý i na klasické mazání po koupeli. Vyživí totiž všechny druhy pleti, včetně citlivé, namáhané a problematické. Po nanesení ucítíte něžnou, přesto účinnou ochrannou vrstvu, která však není mastná. Zato má silně hojivé a regenerační vlastnosti. Olej se roztírá naprosto lehce a pak se i snadno vstřebá do všech typů pleti. Je balen ve skleněné lahvičce 100 ml s praktickou pumpičkou.

Eukalyptus:

Léčivé účinky na duši Olej je vhodný pro ty, co se cítí emočně sevřeni a omezeni svým okolím. Chápou možnost dosažení větší svobody, ale netroufají si tvořivě hledat kvůli přílišné opatrnosti, síle zvyku, obavám nebo odpovědnosti. Esence pomáhá rozptýlit negativní pocity spojené s takovými situacemi a poskytuje vnitřní prostor k dýchání. Použití Pro svou silnou vůni stačí jen 3 až 5 kapek do difuzéru. K masáži ztuhlých svalů nebo hrudníku při nachlazení je dobré kápnout 5 kapek do nosného oleje, zamíchat a potírat postižená místa. Vedle zdravotních výhod je eukalyptus výborný na odhánění nepříjemných hmyzáků. Využijte proto jeho sílu a vytvořte si domácí repelent, který bude 100% přírodní a voňavý. Původ Olej získáváme šetrnou parovodní destilací listů blahovičníku, což je až 100 m dorůstající strom, též zvaný jako eukalypt, který pochází z Austrálie nebo Tasmánie. Nejedna koala by mohla vyprávět. 

Olej je nevhodný pro děti do 2 let.

Rozmarýna

Léčivé účinky na tělo Prospívá při srdeční únavě, bušení srdce, nízkém krevním tlaku a chladných rukou a nohou. Používá se při ztuhnutí svalů a svalových křečích a bolestech. Je jedna z nejlepších protirevmatických esencí. Usnadňuje vykašlávání, stimuluje vylučování žluči a pomáhá odstraňovat poruchy trávení, nadýmání a břišní křeče. Regeneruje vlasovou pokožku a brání vzniku lupů. Léčivé účinky na duši Rozmarýna je považována za rozveselující bylinu a je starým lékem na apatii a depresi. Vhodná je pro jedince s nízkou sebedůvěrou, jimž chybí silné a zdravé ego oceňující jejich místo ve světě. Pomáhá pozvednout odvahu a morálku těm, kterým chybí víra ve vlastní schopnosti. Použití

  • Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek.
  • Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence.

Původ Název rozmarýna je odvozen od latinského slova „ros marinus“, což znamená „růže moře“. Pro staré Řeky a Římany byla rozmarýna posvátná, symbolizovala učenost, věrnost, smrt a památku. Od starověku je rozmarýna ceněná pro svoji schopnost zvyšovat soustředěnost. Dnes olej získáváme parovodní destilací výhonků stálezeleného keře. Nepoužívejte v těhotenství, při kojení, u dětí do dvou let, u osob s epilepsií, horečkou a vysokým krevním tlakem. Také nepoužívejte silnější než dvouprocentní roztok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostlinné oleje
Hmotnost: 0.3 kg
Ingredience: Mandlový olej
Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: