Sada esenciálních olejů na rýmičku a imunitu

Kód: 9984
586 Kč
Skladem

Praktická krabička s esenciálními oleji může být nápomocná při respiračních onemocněních, nachlazení, při virózách a zejména k posílení přirozeného fungování imunity. Obsahuje oleje borovice, citron a eukalyptus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poddat se vlně nachlazení, chřipek a rýmy? Nebo sadě 3 esencí, které mohou přispět k vašemu celkovému zdraví a imunitě.

Borovice, citron a eukalyptus ničí viry i bakterie okolo vás. Tím, že je budete inhalovat sice nezastavíte rýmu v rozjeté formě, ale předejdete jí. A když už se s chřipkou budete potýkat, s esencemi vám to půjde líp. Protože všechny ulevují od nepříjemných příznaků.

Borovice

Benefity pro tělo jsou založeny na jejích antibakteriálních a protiinfekčních vlastnostech, které přispívají k podpoře léčení infekcí dýchacích cest, nachlazení, kašle, astmatu, zánětů dutin.

Citron

Patří mezi esenciální oleje, které se uvádějí jako velmi účinné při procesu čištění a detoxikace, pomáhá rozpouštět usazeniny a může stimulovat lymfatický systém.

Eukalyptus

Eukalyptus je označován jako hlavní olej pro odkašlávání a čištění plic od hlenu. Uvádí se, že díky jeho antivirovému působení je navíc prospěšný při běžném nachlazení, zánětu dutin, hrtanu a chronické bronchitidě. Může být nápomocný jako tonikum imunity a může pomoci zabránit návratu infekce.

 V našem praktickém papírovém cestovním balení najdete i doporučené způsoby použití.

Přestože jsou to možné výhody esenciálních olejů, je vhodné provést alergický test před jejich použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady
Hmotnost: 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: