Vykuřovadlo – Palo Santo

119

Kokosově sladká, něžná a příjemná vůně dřevěného špalíčku vykouzlí klidný pocit, že je vše v naprostém pořádku. Palo Santo totiž umí potlačit stres, napětí a přivodit dokonalý okamžik.

Kokosově sladká, něžná a příjemná vůně dřevěného špalíčku vykouzlí klidný pocit, že je vše v naprostém pořádku. Palo Santo totiž umí potlačit stres, napětí a přivodit dokonalý okamžik.

Bursera Graveolens je dřívko, které pochází z rodu Březule, což je tropický strom v Peru, Karibiku nebo Mexiku. Tohle svaté dřívko podporuje kreativitu a přináší uklidnění. Potlačuje stres, napětí a působí protizánětlivě. Tak si to vše rozvedeme.

Mýtický strom, ze kterého dřívko pochází, prý roste do dokonalosti, ovívá přítomné nebeskou vůní a přináší pocit klidu. A pozor, jeho větve se nesmí řezat, proto se vám do rukou dostane opravdu vzácný špalíček, malý kousek štěstí, který je sebraný ze země a má opojně balzámovou, nasládlou vůni, které podlehnout všichni, co rádi meditují a chtějí se alespoň na chvilku odtrhnout od uspěchaného světa.

Jeho mystické účinky jsou silně očišťující a působí jak na vaši auru, tak na prostor a negativní energii okolo vás. Dřívko je proto jako stvořené pro relaxaci nebo jen k podpoření spirituální atmosféry a zvýšení intuice. Dokáže harmonizovat a naplnit vás pozitivní náladou, kreativitou a radostnou energií. Zahání totiž nejrůznější chmury, bolístky a vyvažuje emoční balanc. A jak dosáhnout vyrovnaných pocitů?

Použití

V balení najdete několik kousků dřívek, ale vám bude k meditaci stačit jedno, které může vydržet i měsíce. Zapalte dřívko a nechte hořet jeho konec. Po chvilce ho sfoukněte a nechte doutnat. Špalíček vložte do skleněné či keramické nádoby, kadidelnice nebo na kovovou misku.

VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK

  • Při hoření nenechávejte dřívko bez dozoru.
  • Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.
  • Dřívko používejte pouze na vykuřování.
Hmotnost 0,02 kg
Váha

20 gramů

Ingredience

Bursera Graveolens

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Vykuřovadlo – Palo Santo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie: Štítky: ,
Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.