Vykuřovadlo – Benzoe Siam

157

Tušíte, že vy na aromaterapii potřebujete něco speciálního a jen tak nějaká pryskyřice vám nevoní? Vsaďte na Benzoe Siam. Jde o jednu z nejatraktivnějších vůní.

Tušíte, že vy na aromaterapii potřebujete něco speciálního a jen tak nějaká pryskyřice vám nevoní? Vsaďte na Benzoe Siam. Jde o jednu z nejatraktivnějších vůní.

Styrax tonkinense je pryskyřice siamská a pochází ze sturače. Což je rod, který pojí 130 druhů stromů i keřů ze subtropického až tropického pásma na severní polokouli. Vás ale zajímá, jaké má účinky…

Sladká a příjemně hřejivá vůně, kterou si třeba vybavíte z chrámů a památek, přináší především klid na duši. Mírní psychické vypětí a uvolňuje mysl. A není divu, voní totiž jako vanilkový balzám a třeba vám učaruje už její barva nebo tvar. Každopádně při aromaterapii si vychutnáte nejen vůni, ale hlavně relax. Benzoe totiž zpomaluje chod nekonečných myšlenek a lechtá spíše smysly. Otevírá srdce lásce, proto je vhodná pro partnerskou meditaci nebo masáž. Učí milovat a vyvolává pocit romantiky, ochrany a bezpečí. Zároveň pomáhá, když se vyrovnáváte se smutkem.

Použití

Nasypejte malou hrstku hrudek na kovovou misku, posaďte ji na rozžhavený uhlík a začněte s meditací. Tahle troška vám postačí na delší meditaci, vůně se bude uvolňovat postupně až do úplného vyhoření a v místnosti vám vydrží tak dlouho. Dokud ji prostě nevyženete otevřeným oknem.

Nebo vykuřovadlo nasypte na alobal a ten umístěte nad aromalampu. Jde sice o jemnější verzi užití, ale také funguje. 

VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK

  • Skladujte pryskyřici v suchu, chladu a mimo dosah dětských paciček.
  • Směs využívejte pouze na vykuřování.
  • Využijete i pro očistu drahých kamenů.
Hmotnost 0,02 kg
Váha

20 gramů

Ingredience

Styrax Tonkinense

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Vykuřovadlo – Benzoe Siam“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie: Štítky: ,
Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.