Sada esenciálních olejů pro koncentraci, povzbuzení a studium

498

Praktická krabička s esenciálními oleji pro koncentraci, povzbuzení a studium. Obsahuje oleje: máta peprná, rozmarýn a citronela.

  

Je pátek, tři odpoledne, venku horko a vy sedíte za počítačem. Mírně řečeno už vám to nepíše ani nepočítá. Kofein selhal, matcha taky, ale vy se potřebujete ještě soustředit, abyste mohli prásknout do bačkor! Tak co vyzkoušet 3 ověřené esence, díky kterým ožije mysl i pozornost a vy si budete jen užívat, jak vám jde práce od ruky?

Připravily jsme pro vás mátu peprnou, citronelu a rozmarýn v praktické papírové krabičce.

Máta peprná

Posiluje koncentraci a paměť, je vhodná při vyčerpání a migréně. Zlepšuje pozornost. Přináší rovněž úlevu při zažívacích potížích, tudíž je vhodná na stav poobědového útlumu. Tradičně byla máta považována za vizionářskou bylinu, která pozvedá ducha.

Rozmarýn

Pomáhá rozproudit energii a krevní oběh, zlepšuje koncentraci, paměť a celkově posiluje organizmus. Je vhodný při apatii, únavě a nervovém vyčerpání. Od starověku je rozmarýn ceněný pro svoji schopnost zvyšovat soustředěnost, rozveselit a pozvednout odvahu.

Citronela

Celkově tonizuje centrální nervový systém a povzbuzuje ducha. Pomáhá při napětí, únavě, vyčerpání a stresu. Podporuje koncentraci a uvolňuje psychické napětí.

Aplikaci, dávkování a další podrobnosti najdete přímo v cestovním balení.

Hmotnost 0,25 kg

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Sada esenciálních olejů pro koncentraci, povzbuzení a studium“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.