Tea tree (čajovník)

150

Chcete mít doma a na cestách přírodní antibiotikum? Sáhněte po tea tree, které by mělo patřit do každé domácí apotéky. 

  

S infekcí si poradí raz dva. Ducha pozvedá jedna báseň a na deprese je to ďábel. Zkrátka jde o jedno z nejsilnějších netoxických přírodních antibiotik bez dráždivých účinků a mezi esenciálními oleji má jen velmi málo rivalů. 

Léčivé účinky na tělo

Je výrazně antibiotický a používá se na široký rozsah bakteriálních, virových a plísňových onemocnění. Lze jej aplikovat nejen k ničení choroboplodných zárodků, ale i k prevenci návratu infekce. Olej lze s úspěchem použít na infekce zahrnující nachlazení, chřipku a zánět průdušek, zánět ucha, kandidózu a střevní virózu, zánět močového měchýře, vaginální infekce a plísňové kožní infekce. Používá se k posílení imunitního systému, při chronické letargii, mělkém dýchání, bušení srdce a špatném krevního oběhu.

Léčivé účinky na duši

Silice posiluje mysl, pozvedá ducha a zvyšuje jistotu a odolnost. Je zvlášť vhodná pro subtilní jedince zápasící s pocity obětování a osudovosti a trpící depresemi a chronicky postiženým zdravím.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek. 

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Olej se získává parovodní destilací listů houževnatého stromu vyskytujícího se na nehostinných místech severní Austrálie. 

Silici je možné na pokožku nanášet neředěnou.

Hmotnost 0,045 kg
Ingredience

Tea tree

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

10 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Tea tree (čajovník)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.