Růže

490

Luxusnější esence a péče o tělo i duši? Přesně to čekejte od růže. Esenciální olej je opravdu vzácný, proto ho nabízíme v 5ml skleněné lahvičce. 

  

Exkluzivní výrazná vůně růže stolisté je léčivá a má velmi široké rozpětí účinků. Přesvědčte se. 

Léčivé účinky na tělo

Růžový olej pomáhá při ženských obtížích: nepravidelné, bolestivé a silné menstruaci, neplodnosti a přechodu. Společně s levandulí usnadňuje porod. Harmonizuje srdce, léčí horkost i záněty, chladí a reguluje játra a zlepšuje tok žluči. Díky své chladné a vlhké povaze je vhodný na ošetření spálené, citlivé a vysušené pokožky.

Růže stolistá se využívá i v kosmetice, proto ji můžete přidat do svého krému či masážního oleje. Silice zmírňují ekzémy a pečují o suchou pleť, která trpí na vrásky. 

Léčivé účinky na duši

Tento typicky dámský olej pomáhá nalézt vnitřní ženskou sílu a je uznávaný jako afrodiziakum. Soucitný aspekt růže se projevuje skrze její schopnost léčit emocionální rány. Také pomáhá pracovat s traumatem z týrání, ubližování, ztráty či odmítnutí. Celkově zlepšuje náladu a posiluje ducha. 

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek. 

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Růže pochází z Asie a existuje přibližně 250 odrůd růží a přes 10 000 různých hybridů. Řecká básnířka Sapfo nazvala růži „královnou květin“. Jemná sladkost jejího aroma a významná terapeutická hodnota jí zajistily mimořádné postavení v lékařství a voňavkářství dávných civilizací Peršanů, Egypťanů, Indů, Řeků a Římanů.

Hmotnost 0,038 kg
Ingredience

Rosa Centifolia

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

5 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Růže“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.