Lemongrass

150

Jak by asi voněl proud nekonečných možností, chvíle, při kterých se dokážete soustředit a chrlíte jeden nápad za druhým? Možná jako lemongras.

  

Svěží a výrazná citrusová vůně zlepšuje koncentraci, zklidňuje ve chvílích stresu, tělesném vyčerpání a pomáhá léčit kožní neduhy.

Léčivé účinky na tělo

Lemongrass je silně protibakteriální a protiplísňový. Podporuje trávení a ledviny, čistí žaludek, střeva a pomáhá vylučovat parazity. Je tak vyhledávaným olejem během všech očistných kúr. Dokáže ulevit od bolestí břicha při nadýmání a podporuje regeneraci těla. 

Působí hojivě na pohmožděniny, výrony, otoky, svalová zranění a napomáhá koncentraci.

Díky své výrazné vůni pomáhá čistit vzduch v místnostech, což oceníte doma i na pracovišti. Esence dodá místům svěžest. Dokáže si poradit se zakouřeným prostředím a také odpuzuje hmyz. 

Léčivé účinky na duši

Esence patří do horních tónů, do kterých vás povznese jen co si přivoníte. Je totiž vzpruhou pro váš organismus. A pokud se nacházíte v náročném období, jste bez energie a ve stresu, nechte si pomoci od esence lemongras. Ta vás uchlácholí při vyčerpání, osvěží a pročistí za jakékoliv situace. Je totiž lehce antidepresivní. 

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek. 

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Olej je původem z tropické Asie, nyní se pěstuje i v Číně, Africe a v Jižní Americe. Získáváme ho parovodní destilací čerstvých a polosuchých listů vysoké tropické trávy, která se využívá i při výrobě parfému, přírodních repelentů a též mýdel, což léta činíme. 

Nepoužívejte esenci při zvětšené prostatě, v těhotenství a neaplikujte ji na kůži bez ředění.

Hmotnost 0,045 kg
Ingredience

Lemongrass

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

10 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Lemongrass“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.