Esenciální olej Jedle

Kód: 114
215 Kč
Skladem
Pozvěte do domova vůni celého lesa. Jedle je mocná a její aroma vás vezme na procházku do hlubokého, ale krásného lesíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% esenciální olej Jedle, 10 ml

Složení: Abies Alba Needle Oil, Limonene*.  * - přírodního původu

Původ

Jedlové dřevo se používá k vodním stavbám a z vybraných stromů vzniká rezonanční dřevo na výrobu hudebních nástrojů. A my olej získáváme parovodní destilací jehličí a koncových větviček stálezeleného jehličnanu.

Jedle, s její balzamickou lesní až sladkou vůní, nese v sobě mnoho léčivých vlastností a může být váš spolehlivý spojenec při boji proti různým zdravotním obtížím. Tato esence je známá svými antiseptickými vlastnostmi a poskytuje pomoc v mnoha situacích.

Blahodárné účinky na tělo

Jedle je často používána při infekcích dýchacích cest, nachlazení, kašli a zahlenění dutin. Její esenciální olej může být inhalován, zejména ve spojení s eukalyptem, což může přinést úlevu a uvolnění. Jedle může pomoci ulevit od bolestí spojených s revmatickými obtížemi a současně podporovat krevní oběh. Pro masáže nedostatečně prokrvených končetin, které trpí chladem, je esenciální olej z jedle vhodnou volbou. Pomáhá zahřát a oživit chladné oblasti těla.

Blahodárné účinky na duši

Pomáhá při duševním vyčerpání, stimuluje a posiluje.

Použití:

  • Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje. 
  • Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

 

Přestože jsou to možné výhody esenciálního oleje, je vhodné provést alergický test před jeho použitím a konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na aromaterapii či alternativní medicínu, zejména pokud máte závažné zdravotní problémy nebo užíváte léky. Nedoporučuje se vnitřní užívání esenciálních olejů bez konzultace s odborníkem.

Informace prezentované na této stránce jsou poskytovány s úmyslem sdílet a podporovat osobní rozvoj a vzdělání. Uvedené informace nemají charakter lékařských rad, nýbrž mají sloužit jako sdílení znalostí a inspirace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 0.045 kg
Ingredience: Jedle
Objem: 10 ml
Štítky: Jedľa, Lucia Ernestová, Esenciálny olej
Výtvarník: Lucie Ernestová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: