PF 24

Kód: 12555
Neohodnoceno
177 Kč
Skladem

Vstupte do nového roku klidnou a odpočatou nožkou, najděte v něm vytouženou rovnováhu, zbavte se stresu a stůjte za svými sny. Letos se můžou splnit, buďte připraveni a hýčkejte při startu tělo i mysl vybraným mýdlem PF 24.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do nového roku klidnou a odpočatou nožkou, najděte v něm vytouženou rovnováhu, zbavte se stresu a stůjte za svými sny. Letos se můžou splnit, buďte připraveni a hýčkejte při startu tělo i mysl vybraným mýdlem PF 24.

Novoroční limitka hedvábně jemného mýdla se náležitě postará, aby byla pokožka podle představ předsevzetí – hebká, regenerovaná a voňavá. A vedle pečování o tělo připraví i duši. Díky jedinečným esencím vás vyklidní natolik, že zvládnete i novoroční skok do reality. Začněte nový rok s čistým štítem a klidem. Mýdlo PF 24 uhladí nervy na pochodu a naučí vás pracovat s tlakem v práci i soukromém životě. Neotřelá a šamanská esenci kanaga totiž pomáhá i s depresí. Zároveň očišťuje prostor a dělá pořádek v myšlenkách. Tady pomůže i lemongrass, díky níž získáte to pravé lednové osvěžení. Myslete na začátku roku na své zdraví a dopřávejte si pravidelné koupele s mýdlem, jehož suroviny jsou protibakteriální, pomáhají rozproudit lymfu, zahání infekce a myslí na zažívání. Což se po vánočním přejídání hodí. A kdo by si nedal předsevzetí, které souvisí se sportem. Tomu fandíme, proto jsme do mýdla přidaly i vybrané esence, které pečují o napjaté svaly a zahání křeče. PF mýdlo vás nasměruje k hlubšímu prožívání lásky, přítomné vůně kanagy a palmarosy jsou totiž afrodiziakální a zahání i stavy PMS. Limitovaná edice zkrátka myslí nejen na pracovní tempo, ale i srdeční záležitosti a vaše touhy. Je nositelem stability, vytrvalosti, síly a průbojnosti, a taky odolné mužské energie. Postaví vás tak na nohy, když je třeba a dodá potřebný vhled k nadcházejícím změnám. 

VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK:

  • Při výrobě využíváme přírodní a panenský za studena lisovaný olej, který uchová veškeré vlastnosti rostlin. 
  • Mýdlo neobsahuje palmový olej, živočišné tuky ani žádná umělá barviva. Růžová, hnědá a bílá barva je tu díky růžové hlince a kakau. A dokonale tak odráží barvu hnědých mandlí a růžových květů mandloně. 
  • Mýdlo je testované pouze na lidech a hodí se pro jakýkoliv typ pokožky. 
  • Nemělo by se skladovat na přímém slunci a v mokru. 

Váha: 90 g - odpar dle doby zrání, max 10%

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 0.1 kg
Složení / Ingredients: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Persea Gratissima Oil, Sodium Hydroxide, Theobroma Cacao Seed Butter, Olea Europea Fruit Oil, Brassica
Váha: 90 g (odpar dle doby zrání, maximálně 10 %)
Výtvarník: Bára Ungerová
Nevyplňujte toto pole:
VV Avatar autora Mandlové mýdlo PF 2024 28.11.2023 12:06
Moc pěkné mýdlo, hezký dárek k Vánocům.
Odpovědět