Přírodní parfém Elektra

215

Prchněte s vůní do horké italské noci plné sladkých a kořeněných drinků. Parfém Elektra vám ten pocit umožní jedním tahem. 

(Hodnocení: 2)

Horké tóny vůně připomínají vzpomínky na rozpálená italská pobřeží. Ale nenechte se unést slunečným dnem, Elektra vypráví spíš o večerech, kdy je písek na pláži ještě horký a začínají ty pověstné bouřlivé noci. Žena do Elektry oděná je sebevědomá a na každém kroku ji doprovází kořeněné a sladké tóny, které přechází do teplých, zemitých a svěžích not. 

Aromaterapeuti mluví o hlavní esenci benzoe jako o teplé dece na psychiku. Benzoe voní trošku jako likér, ovšem takhle přímočará Elektra není! Mísí se v ní tóny kardamomu, pačuli, bergamotu, cedru a pomeranče.

Složení esenciálních olejů v kostce: bergamot, benzoe, cedr, pomeranč, kardamom a pačule, které plují v jojobovém oleji.

VZKAZ OD KOČEK MYDLÁŘEK

 • Přírodní parfém je balen do praktické lahvičky s roll-on aplikátorem. Pro dovonění během dne ideální. 
 • Neskladujte ho na přímém slunci.
 • Výrobek neobsahuje živočišné produkty a konzervační látky.
 • Testován byl pouze na lidech.
Hmotnost 0,035 kg
Ingredience

Benzoe, Bergamot, Cedr, Jojobový olej, Kardamom, Pačuli, Pomeranč

Objem

10 ml

Výtvarnice

Máří Juklíková

 1. Kamila

  Nádherná vůně, která mi připomíná odér známý z obchodů s orientálním zbožím. Velmi dobrá kompozice, kéž by byla tato vůně k dispozici i jako tělový olej.

 2. Tereza (ověřený vlastník)

  Už dlouhou dobu jsem hledala vůni, která mi připomíná takové ty útulné obchůdky s keramikou. Nebo když si doma zapálím indické vonné tyčinky. Tohle naprosto předčilo má očekávání.
  Brala bych Elektru i jako esenciální olej! Hlásím se!

Přidat recenzi

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
 • Žádné produkty v košíku.