Pačule

185

Pro uzemnění a zklidnění je tu bohatá a hluboká vůně spodních tónů. Taková, co zafixuje nejen parfém, ale i vaše klidné nervy.

  

Silice snižují úzkosti a podporují koncentraci. Mají protizánětlivé účinky, a když je správně užijete, objevíte i ty afrodiziakální.

Léčivé účinky na tělo

Pomáhá při léčbě mnoha kožních potíží jako je ekzém, akné, lupénka a opary. Obnovuje pokožku po zranění, tudíž je vhodná při léčbě jizev, oděrek a jiných ranek. Je zvláště užitečná při ochablé imunitě, kdy přepracování a chronická úzkost vedou k náchylnosti na infekce. Působí antisepticky v zažívacím ústrojí (průjem, otrava, zvracení, nevolnost).

Zároveň se hodí na péči o suchou pleť, celulitidu a strie. 

Léčivé účinky na duši

Uzemňuje a stabilizuje mysl vyčerpanou nadměrným přemýšlením a a rozebíráním starostí. Olej z pačule kombinuje afrodiziakální efekt s antidepresivním účinkem. Může pomoci těm, kteří trpí impotencí, frigiditou a sexuální úzkostí. Potlačuje příliš aktivní intelekt a stimuluje smysly, takže je ideální pro duševně aktivní jedince žijící v napětí a oddělení od smyslových rozkoší a tvořivého vyjádření.

Použití

Na inhalaci za pomocí aromalampy vám stačí do vody nakapat 3 až 5 kapek oleje, zapálit svíčku a vnímat vůni. Velké prostory snesou více kapek. 

Na masáže doporučujeme smíchat 10 ml rostlinného oleje a 5 kapek esence. 

Původ

Olej získáváme parovodní destilací mladých listů a výhonků stálezeleného keře vyskytujícího se zejména v Indonésii, Malajsii, Indii a jižní Číně. Pro své fixační vlastnosti se pačule používá ve voňavkářství. Je jedním z mála esenciálních olejů, jejichž kvalita se stářím zvyšuje.

Hmotnost 0,045 kg
Ingredience

Pačuli

Výtvarnice

Lucie Ernestová

Objem

10 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Pačule“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.