Konjaková houbička

170

Konjaková houbička slouží k jemnému peelingu, masáži a očistě pokožky od starých odumřelých buněk. Stačí ji namočit a můžete se začít opečovávat.

Houbička má neutrální pH, což je pro pleť ideální, obsahuje plno minerálů a antioxidantů, zvlhčuje pokožku a pomáhá léčit akné. Toť v kostce. 

Houba se vyrábí docela zajímavým způsobem. Kořen Konjaku se musí namlet na mouku, ta se smísí s vodou a vše se pak upeče. A máme houbičku! Návrat ke konjaku je návrat k japonské tradici staré více než 1500 let. Japonky, v minulosti především členky královské rodiny a gejši, jsou známé svou alabastrovou pletí, řadou tajemných až mystických kosmetických procedur, které podstupovaly pro udržení vnější i vnitřní krásy. Není proto divu, že znaly i přírodní způsob jemné a přesto účinné očisty pokožky.

Použití: Stačí houbu namočit, počkat až změkne a můžete používat. Nepotřebujete ani odličovací mléka, gely, emulze a další přípravky. Pokud ji ale použijete s čisticím mlékem či gelem, poradí si snadno i s odlíčením make-upu. Houbička vydrží cca tři měsíce, podobně jako kartáček na zuby.

Rozměr: průměr cca 5,5 cm.

Náš tip: Houbičku po použití propláchněte studenou vodou a nechte viset ve vzduchu, aby dobře proschla ze všech stran. Nedávejte ji na topení.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat recenzi

Buďte první, kdo ohodnotí „Konjaková houbička“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie: Štítek:
Nahrávám…
  • Žádné produkty v košíku.